Her er brynene som Fred på Jan Thomas studio ordnet med sytråd. Den hele og usminka sannheten nekter jeg å vise frem, vi var så utrolig slitene denne dagen! Derfor får øynene i svart/hvit duge!
Jeg er i alle fall helt utrolig fornøyd. Jeg trodde brynene mine var uformelig....
Christine
Utrolig fint! Rett og slett! jeg har lenge tenkt at jeg skal dra til Jan Thomas Studio, og nå har jeg bestemt meg for at etter at lillegutt er født (2 1/2 uker til termin) skal jeg bestille meg tur fra Tromsø til Oslo. Gleder meg! Det er nok mye potensiale i utseendet, det er det som er så gøy :)
SvarSlettså utrolig bra det ble:) var inne å leste repotasje om han...hva er det med denne sy tråden? bruker han det?
SvarSlettHilsen Elisabeth
Så gøy! Eg vil også.
SvarSlettEg har lyse øyenbryn. Litt som håra på svinesvoren :P Haha.
Men dine blei vertfall kjempeflotte!
Veldig fint- må du til Oslo hver gang nå da? eller er jobben gjort og du kan bare nappe ettervekst?
SvarSlettMine er også uformelig nemlig:)
Ha en fin kveld Christine.
Klem fra Tonje
Kjempefine var du :)
SvarSlettSkal nok ta en ala trå tur til Tyrkia snart å det er utrolig hvor enkelt og smertefritt dette er.
Gratulerer foresten med sååå mange følgerer..
Har jo 3 dobla seg på 1 år siden jeg fant sia di:)
Klem GE
Hvis du skal ha time må du ringe tidlig. Jeg begynte å ringe i begynnelsen av januar og alt var fult. Jeg har ringt sikkert 1000 ganger føler jeg, og dagen før var det en avlysning som jeg fikk!
SvarSlettJepp han bruker sytråd, men jeg så ikke helt hva han gjorde med den. Han knøyt den i alle fall rundt sin egen nakke og krysset trådene på ett vis! Selv om jeg har veldig mørke bryn, så farget han mine. Jeg tror i allle fall det var det han gjorde!
Christine
Wow - flinke mannen! :D *se seg selv i speilet og tenke.......* ;P
SvarSlettI forrige innlegg var det ei som spurte om pris: 750 kroner betalte jeg,
SvarSlettwow så herlig.
SvarSlettkjempe lekkert.
klem fra sylvia
WOW!
SvarSlettd er jammen ikke mye som skal til! det ble en skikkelig ansiktsløft;) god natt
SvarSlettdet er jammen ikke mye som skal til! det ble en skikkelig ansiktsløft:) god natt
SvarSlettSå fint det ble!
SvarSlettKunne jeg også behøvd! Innbiller meg også at jeg har uformelige øyenbryn:)
Klem, Lene
Oi så flott! Tusen takk for at du delte dette med oss!
SvarSlettBirgit
Sååå fine!! Tror jeg skal ønske meg en tur til øyenbrynskongen selv, jeg... Skikkelig fin ble du, også med sytråd!!!
SvarSlettGod søndag og god uke!
Camilla :)
Kjempeflott!!
SvarSlettÅ du, ang lampe, så skal eg ta bilder av noen eg har på jobb å vise deg imorra. Har fått noen nye fra herstal som eg bare digger!!! Spot med ganske store hvite glass.. :P
Å du, kjenne eg bi litt flau når du sei at eg ikkje va så begeistra for dem :P hehehehe.. Va eg litt vell rett frem kanskje?? :P
Jaja, eg e vell kanskje den usminka sannhet sånn generellt :P
Go natt snuppa ;)
Få meg en time -- i går !!
SvarSlettMoriNord
Du blei kjæmpefin mye finere enn bildet viser !
SvarSlettMor i Nord !
Lekker er du !!! Med og uten formede bryn - men kanskje hakket lekrere etter at Fred hadde gjort sin "greie".
SvarSlettBli frisk - vil ha besøk!
Kleeeeem:)
Skjønner ikke at flere rydder opp i brynene sine, men ta for all del ikke for mye. Det er jo heller ikke meningen at alle skal se like ut.
SvarSlettWow, du ble flott! :)
SvarSlettdet ble kjempebra, jeg vil også men kanskje jeg kan få fixet brynene mine når jeg drar til New York om en mnd
SvarSlettFlott resultat, de ble utrolig fine:)
SvarSlettKjempefine bryn!!! Gratulerer. Jeg tatoverte mine og nå ser jeg bare superfin ut. Min kjære sier ikke mye, men han nevner brynene mine hver uke. :)
SvarSlettJeg hadde få hår og lyse bryn, derfor tatovering.
Så fint det ble!! Jeg skal absolutt ta med en tur til Fred når jeg flytter til Oslo til høsten!
SvarSlett