Sider

torsdag, juni 24, 2010

Tv nisje


To gode onkler har laget en tv nisje på soverommet. I utgangspunktet stod en skyvedørsgarderobe akkurat her. Den hadde vi ikke bruk for, så den flyttet vi. Siden det gikk ett rør midt på veggen var det vanselig å plassere tven. Løsningen ble en nisje. I tillegg er det blitr innebygget skittenkleskurv og støvsugeroppbevaring. Skittentøyskurvene kommer i de store hullene til høyre. Aldri mere tøy på gulvet sier jeg. Vi er ellers i rute for morgendagens 5 års feiring. Jippi. Christine

15 kommentarer:

  1. Hei, så smart en løsning! der er da så raske og flinke, lykke til med festen i helga! Klem, Marianne

    SvarSlett
  2. Så spennende - jeg følger spent med..
    Høres genialt ut med de skittentøyskurvene..

    Litt rart å ikke se blogg innlegg fra nesøya, det var der jeg oppdaget og ble forelsket i bloggen din :)

    Ha en fantastisk 5 års dag i morgen,

    HURRA - HURRA - HURRA...

    SvarSlett
  3. Hei!
    Gratulerer masse med 5 års dagen imorgen!
    Gratulerer med nytt hus!
    Gratulerer med ny butikk i august!
    En jente med større pågangsmot skal man jammen lete lenge etter!
    Dette kommer til å bli kjempefint, flink du er til å finne mange praktiske løsninger både i nord og tidligere på øya i Asker.
    Mange spørsmål, jeg håper du har anledning til å svare på:
    For en stund tilbake omtalte du en "malingssprøyte" - har du brukt denne på hytta til mor i nord og i ny-huset?? Funker den bra?? I tilfelle funker den best på glatte flater eller best på panel? Trenger den spesiell maling eller kan man bruke alt ???
    Ser at du har mye å gjøre med butikk, nytt hus og ikke minst med 5-års dagen imorgen så skjønner at du ikke har anledning til å svare med en gang.
    Anne

    Anne

    SvarSlett
  4. Dæven sååå smart...
    Skittentøyskurv integret i veggen skulle jeg ha gitt myyyyye for.. Heldige deg! KLemmer

    SvarSlett
  5. Ny tenkning, Christine
    innebygd skittentøykurver i
    på soverommet og støvsuger, det kunne jeg aldri kommet på, ikke at
    jeg ser behovet heller altså, men
    jeg lar meg overbevise at dette
    blir bra, du er en praktiker og en problemløser vennen ...! Flinke er dere ...!!!

    Til lykke med feiringen i morgen ... ♥

    SvarSlett
  6. Tenker det kommer til å bli mange kjekke og geniale løsninger hos deg:) Du er så flink til sånne ting. Koser meg med å følge med!! Stilig blir det iallefall--genialt det med skittentøyskurvene. Noe i den duren trenger jeg også--men mer TO HELE ROM enn to kurver!!!

    SvarSlett
  7. Jeg elsker slike kule løsninger!!
    Gleder meg til å se bilder av det helt ferdige resultatet!!:)

    God helg!

    SvarSlett
  8. Så smart! :)


    Håper dere får en flott dag i morgen! ♥

    SvarSlett
  9. Så smart!!! Gleder meg til å se når det blir ferdig!

    Klemmer fra Lena

    SvarSlett
  10. Hei. Det var en smart løsning..
    Flinke deg...
    Gratulerer så mye med 5 års dagen.
    Føler spent med...
    Klem Hilde

    SvarSlett
  11. Så flinke og effektive dere er! Spennende å følge framgangen på prosjektene dine:)

    Gratulerer med jubileum i morgen!

    ha en fin dag*

    SvarSlett
  12. Så flinke og effektive du og din mann er! Må si jeg er jammen imponert over den energien dere virker til å ha over "oppussingsobjekter"! ;D

    SvarSlett
  13. Kjempesmart løsning!
    Gratulerer med dagen, og lykke til med feiringen :)

    SvarSlett
  14. Så utrolig smart! Så deilig å ha en fast plass til støvsuger`n -som BARE er til støvsuger`n! Jobber med en skittentøys-sjakt løsning selv... men siden huset vårt er gammelt, må løsningen tilpasses huset..blir litt tankearbeid!
    Gleder meg til flere fine løsninger!

    SvarSlett
  15. Så lurt! Gleder meg stort til å se sluttresultatet :D

    God sommer!

    SvarSlett

Tusen takk for at du tar deg tid til å legge igjen kommentar!
For tiden publiseres ikke kommentarer før de er godkjent.
Klem fra
Christine